Outsourcing IT služieb

Ďalšie služby

Business_handshake

5 dôvodov prečo outsourcovať IT služby:


  • Znížená potreba podpory vedľajších činností vedie k väčšiemu sustredeniu sa na hlavnú činnosť spoločnosti, čo zvyšuje konkurenčnú výhodu na trhu.
  • Okamžité získanie profesionálnych služieb za zlomok ceny nákladov na ich zaistenie z vlastných zdrojov.
  • Dostupnosť služieb "non-stop".
  • Zvýšená schopnosť flexibilnejšie reagovať na nové požiadavky trhu (odpadá nutnosť preškolovania interných zamestnancov a eliminuje sa strata spôsobená ich adaptáciou na nové podmienky).
  • Implementácia najnovších technológií bez nutnosti sledovania zmien v danom segmente.
 

Rozvojom spoločnosti vyvstala potreba kvalitnej a vždy aktuálnej internetovej prezentácie, na čo spoločnosť v prvom štvrťroku 2011 reagovala založením oddelenia pre internetovú reklamu a propagáciu. Naši odborníci aj vám radi pomôžu s prezentáciou vašej spoločnosti na internete. Súčasťou ponúkaných služieb je aj:

  • Analýza a návrh najvhodnejšieho riešenia pre vašu spoločnosť
  • Nadštandardná optimalizácia stránok pre vyhľadávacie systémy
  • Pomoc s písaním cielených reklamných textov
  • Štatistická analýza výkonnosti navrhnutého riešenia po nasadení systému do ostrej prevádzky.

Čítať viac


Ako vám môžme byť nápomocní?


V rámci vývoja softvéru ponúkame možnosť prenájmu kompletných vývojových tímov ako aj jednotlivých IT špecialistov podľa potrieb zákazníka. Dokážeme pokryť akúkoľvek fázu vývoja softvéru - od prvotnej analýzy, cez architektonický návrh, až po samotný vývoj, testovanie a implementáciu. Naši špecialisti majú bohaté skúsenosti s agilnými metódami riadenia vývoja softvéru prevažne v geograficky distribuovanom režime, čo umožňuje rýchlu a plynulú integráciu do už prebiehajúcich vývojových procesov prakticky kdekoľvek vo svete. V prípade potreby je možné celý proces vývoja zastrešiť kompletne v našej réžii, pričom klient dostane plnefunkčný produkt presne podľa zadaných požiadaviek bez nutnosti zapojenia vlastných kmeňových zamestnancov do procesu vývoja.V rámci outsourcingu IT infraštruktúry ponúkame možnosť správy a rozvoja komunikačnej siete (LAN, WAN), správu a monitoring serverov a na nich bežiacich aplikácií, správu koncových zariadení a rozvoj definovaných IT služieb podľa potrieb zákazníka.


V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte prostredníctvom nášho internetového formulára, alebo priamo e-mailom na adrese This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.